Připravujeme nový modernější web, změny webových stránek probíhají postupně, část stránek je proto již v novém designu.

Seznamovací let
Pilotem na zkoušku

Máte na to být pilotem/pilotkou letadla? Přijďte se otestovat, jak jste na tom. Navíc se dozvíte vše o pilotáži letadla a naší letecké škole, co je potřeba, abyste s výcvikem na pilota mohli začít a především jej úspěšně dokončili.

Ještě váháte? Přijďte a vyzkoušejte. Stanete-li se žákem naší letecké školy, ukázkovou hodinu vám započítáme do výcviku!

Detail letu

Cena

Darujte seznamovací let

Sní vaše drahá polovička, přátelé nebo děti stát se pilotem? Darujte jim tuto leteckou ochutnávku!
Dárkový poukaz Vám ZDARMA zašleme poštou v krásném dárkovém balení a to bezprostředně po zaplacení.

Proč si vybrat Blue Sky Aviation

BSA disponuje EASA certifikovaným simulátorem FNPT II výuku náročných letových postupů v bezpečí učebny, který je jediný svého druhu v ČR.

Blue Sky Aviation je certifikovanou společností mezinárodní sítě leteckých škol CESSNA PILOT CENTER provozovanou výrobcem letounů Cessna, americkou společností Textron Aviation.

Letadlový park BSA tvoří letouny CESSNA vybavené moderní avionikou používanou v dopravních letadlech. Všechny letouny jsou pečlivě a pravidelně servisované.

Pilotní výcvik od 0 až po profesionálního pilota dopravního letounu dle evropských standardů EASA. Získané licence a kvalifikace jsou platná ve všech zemích Evropské unie.

Nemáte dostatek vlastních finančních prostředků na výcvik? Zajistíme vám financování vašeho pilotního výcviku.

Vyjdeme maximálně vstříc vašim potřebám a požadavkům jak ve výcviku tak při pronájmu letounů. Letové i teoretické kurzy jsou formou individuálních lekcí, pouze instruktor a student.

Materiály pro studium teorie a testové otázky pro přípravu na zkoušky jsou pro vás dostupné non stop on-line i off-line prostřednictvím našeho unikátního e-learningového portálu. Materiály pro výuku teorie jsou ZDARMA. 

Letadla pro vaše lety si rezervujete sami v našem on-line rezervačním systému.

Objednejte si seznamovací let

Vyplňte formulář níže a vyčkejte, až vám rezervaci potvrdíme. Pokud bychom se neozvali do 2 pracovních dnů, kontaktujte nás  telefonicky, může se stát, že email nedorazil nebo jsme něco přehlédli.